Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Строительство и проектирование элеваторов

Останнім часом будівництво елеваторів стало дуже затребуваною справою, адже більшість великих компаній вирішили збільшити свої потужності для зберігання. Крім великих споруд почали з'являтися перевантажувальні комплекси, які мають невеликі обсяги зберігання.

 

Панельное строительство

Наша компанія має досвід застосування у будівництві сучасних модульних дерев'яно-каркасних будівель. Конструкції, що виробляються в заводських умовах з максимальною можливістю комплектації, мають широкий спектр застосування та ідеально підходять для зведення будівель різних типів: готелі, багатоквартирні будинки, офісні будівлі, гуртожитки, торгові комплекси, а також муніципальні будівлі, такі як дитячі садки та ясла, поліклініки та ін.

Каркасная технология строительства

Каркасна технологія будівництва підходить для будівництва будинків і цілих житлових масивів з низькою поверховістю. Проста та зручна методика дозволяє зробити будинок навіть власними руками, вимагаючи лише початкових знань у забудові та повного дотримання технології.

Строительство из сэндвич-панелей

Швидке будівництво із застосуванням зручних сендвіч-панелей останніми роками стало у Росії досить популярним. З їхньою допомогою зводять офісні будівлі, автомийки, склади, ангари. Матеріал являє собою два металеві листи з внутрішнім прошарком із теплоізоляції. За допомогою пазів вони легко монтуються у різноманітні конструкції.

Монолитное строительство

Одна з найпростіших і найперспективніших технологій швидкого будівництва - монолітне житлове будівництво. Сенс його полягає у створенні прямо на робочому майданчику елементів конструкції із застосуванням опалубка – спеціальної форми для спорудження будівлі.

© 2022 Bogartstroi. All Rights Reserved.